OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą atmosferę miłości, braterstwa i radości. Wytwarzają wśród chrześcijan szczególną więź i poczucie wspólnoty przez przeżywanie prawdy o zstępowaniu Syna Bożego na ziemię i zamieszkaniu między ludźmi.
KOLĘDA  - wizyta duszpasterska
Pięknym zwyczajem w naszych parafiach jest odwiedzanie przez kapłanów, wiernych z modlitwą i błogosławieństwem. W związku z obecną sytuacją, nie odbędzie się wizyta duszpasterska dotychczasowej formie. Natomiast pragniemy Was drodzy Parafianie, zaprosić do kościoła na Mszę św. na godz. 17.00 a po niej na specjalną modlitwę w raz z błogosławieństwem.
I tak w najbliższy czwartek 14.01. zapraszamy parafian mieszkających w Rudzie Łańcuckiej numery 1-80, w piątek 81 – 160, w sobotę 161 – 240 i w przyszłą niedzielę na mszę o g.16.30 parafian z numerów 241 do końca. Dalszy plan podamy w przyszłą niedzielę i zamieścimy na stronie internetowej. Ponieważ mamy też telefony z zaproszeniem na wizytę duszpasterską do waszych domów, to z radością Was odwiedzimy. Trzeba tylko w zakrystii zgłosić swój adres.
2. Dziś w naszej parafii gościmy pana Macieja Karwackiego przedstawiciela wydawnictwa Świętego Pawła, który przyjechał z promocją Ewangelii na każdy dzień na rok 2021.
3. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali Orszak Trzech Króli w naszej Parafii.
4. Bóg zapłać za dar ołtarza złożony dziś na tace, który jest przeznaczony na cele parafialne.
5. Czytajmy prasę katolicką; Niedzielę i Gościa.
6. Za tydzień na Mszę św. o 15.00 zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami.
7. Słowo Życia: Miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie.