OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 listopada 2020 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 15.00, o 16.00 różaniec za zamarłych z wypominków i Msza św. o 16.30. 2. Za tydzień, Uroczystość Chrystusa Króla. Do tej uroczystości przygotowujemy się przez Nowennę, którą odprawiamy po wieczornej Mszy św.  Zawierzajmy się Chrystusowi Panu przez modlitwę, trwając na niej w naszych świątyniach, podczas osobistej modlitwy, czy razem z domownikami w rodzinnym wieczerniku. Niech nasze ufne wołanie do Boga wyjedna łaskę zgody, pokoju w naszej Ojczyźnie oraz zwycięstwa dobra nad złem. Modlitewne zaangażowanie, stan łaski uświęcającej, a więc serce czyste, pojednane z Bogiem i z bliźnimi, z pewnością zaowocują szerzeniem Królestwa Jezusa na ziemi.
3. Przez okres jesienny i zimowy adoracja Najśw. Sakramentu w środy do 20.00. Na jej zakończenie możliwość przyjęcia Komunii świętej dla osób które nie uczestniczyły we Mszy św. Zapraszamy i zachęcamy do modlitwy osobistej.
4. Informujemy, że można jeszcze wypisywać imiona zmarłych w tzw. wypominkach.
5. Dziękujemy wszystkim za dar ołtarza składany na tacę i na konto parafialne. Bóg zapłać. Numer konta znajdziemy na stronie parafialnej.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
7. W tym tygodniu w naszej parafii zmarł: Mieczysław Lis. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie (…).
8. Słowo Życia:  Szczęście trwałe i pełne możemy znaleźć tylko w posłuszeństwie i wierności Jezusowi Chrystusowi.